Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
Ακουστικά Πάνελ με Πηχάκια Ξύλου PET Πλάτη με Υψηλό NRC για Κομψό Έλεγχο Θορύβου Εσωτερικού Χώρου
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Λούστρο: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Ακουστικές πλάκες οροφής σταδιοδρομίας
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Περιβαλλοντικά φιλικό ύφασμα ακουστικό πάνελ υφάσματα πολυεστέρα ίνες γυαλιού μαλλί για αίθουσα συνεδριάσεων
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Οικιακό Θέατρο Υφασματικό Ακουστικό Πίνακα 25mm / 50mm Υφασματικά Καλυμμένα Ακουστικά Πίνακα
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Μείωση θορύβου Σκεπή Εγκατασταθείσες θορυβώδεις θόρυβες Ηχομόνωση Πίνακας από υαλοπλαστική
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Υψηλής πυκνότητας οικιακές ακουστικές πλακέτες οροφής
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Περιβαλλοντικά φιλικό ξύλο Ακουστικό πίνακα τοίχου με πλακέτες από πολυεστέρα PET πλακέτα PVC ή μελαμίνη
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Ακουστικά Πίνακα ξύλου Αδύναμη συναρμολόγηση Προσαρμόσιμες ακουστικές
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Ευρωπαϊκά Μοντέρνα Ξύλινα Ακουστικά Πάνελ Τοίχου με Πηχάκια για Εσωτερική Απορρόφηση Ήχου και Διακόσμηση
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood |
Γραφείο που χρησιμοποιεί ηχομονωτικά υλικά Πυκνότητας Πίνακας Εργοστάσιο Πηχάκια Οικιακός Κινηματογράφος Ακουστικό Πάνελ Τοίχου
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |


