Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
Τυφαντό φέλτο ακουστικό πίνακα PET από ίνες πολυεστέρα
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Προσαρμοσμένα τετραγωνικά ακουστικά πάνελ PET Απορρόφηση ήχου για αίθουσα εγγραφής κινηματογράφου
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Επίδραση απορρόφησης ήχου: | Καλύτερη επίδραση απορρόφησης ήχου σε ημερήσιο θόρυβο 125-4000Hz |
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
Ησυχία άνετη λύση 0.9 Nrc Παιδικό ήχο ακουστικό πάνελ για υψηλού επιπέδου εμπορικούς χώρους
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
0.85 Μέσος συντελεστής απορρόφησης ήχου Πίνακας ακουστικού ήχου για σιωπηλή και άνετη επικοινωνία σε εμπορικούς χώρους υψηλής ποιότητας
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Εξαγωνικό Ακουστικό Πάνελ από MDF με καπλαμά ξύλου, ηχομονωτικό πάνελ τοίχου, ηχομονωτικό πάνελ, κατασκευαστής
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Υψηλής πυκνότητας υαλοπλάσιες οροφές
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Ακουπανέλ ξύλινα τείχη ηχομόνωση Απαλλαγή από προβλήματα προσαρμοσμένη ακουστική τελειότητα
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Ακουστικές καινοτομίες
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
3D ξύλο ή PVC επένδυση MDF κυματιστή επιφάνεια διακοσμητική ευέλικτη σγουρά ευέλικτη καμπύλη καμπυλωτή σχιστόλιθο ακουστικό τοίχωμα τοίχωμα πίνακα τοίχωμα Akupanel
| Ονομασία: | Κουρβοειδές ακουστικό πάνελ με φινίρισμα ξύλου |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 2400 x 600mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Δάχος: | 15/13 mm, άλλα πάχους |
9mm 12mm Ακουστικές πλακέτες από φέλτ PET ηχομόνωση τοίχος διακόσμηση Πίνακα καταγραφής
| Ονομασία: | Πίνακας τοίχου PET απορροφητής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |


