Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
Προσαρμοσμένα υφασματικά ακουστικά πάνελ ορθογώνια υφασματικά αντηλιακά πάνελ
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
1220*2440mm Προσαρμόσιμο Παραμορφωμένο Υλικό από Ίνες Πολυεστέρα Ηχοαπορροφητικό Πάνελ 48 διαφορετικά χρώματα, εξαιρετικό αποτέλεσμα ηχοαπορρόφησης, εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Πίνακες υαλοπίνακας Ακουστικές πλάκες οροφής Ακουστικές πλάκες υαλοϊνών
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Υψηλής αποτελεσματικότητας ηχητική απορρόφηση ακουστικού τοίχου για τη βελτίωση των επιδόσεων του φάσματος χαμηλών συχνοτήτων
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Σφιχτότητα: | 1800gsm |
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
Βόρειος ακουστικός ξύλινος πίνακας πλακέτων ακουστικός ξύλινος πίνακας για την διακόσμηση τοίχων
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Πίνακας ακουστικού πολυεστέρα για εσωτερικούς χώρους Πίνακες απορρόφησης ήχου PET Hexagon για σχολική βιβλιοθήκη
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Εξαγωνικά πολύχρωμα ακουστικά πάνελ PET ξύλινη μόνωση ηχητικού πίνακα για το ταβάνι
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ηχομόνωση Ακουστικά πάνελ ξύλινες πλάκες ξύλινη βελανιδιά
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πολλαπλές λειτουργίες Πολυχρωματικές εξαγωνικές οθόνες απορρόφησης ήχου PET Ακουστικές οθόνες τοίχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικής ηχομόνωσης από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |


