Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
Επαναχρησιμοποιημένα πλαίσια ακουστικών τοίχων PET 9mm ηχομόνωτα πλαίσια από ίνες πολυεστέρα για εσωτερικό σχεδιασμό
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικού τοιχώματος από πετ-φελτ |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
OEM ODM ξύλινο εξώγωνο MDF ακουστικό τοίχωμα
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Προσαρμοσμένος κατασκευαστής υφασματικό ακουστικό πάνελ υφασματικών ινών πολυεστέρα τυλιγμένα ηχητικά πάνελ για γυμναστήριο
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Οικιακό Θέατρο Ηχομόνωση Ακουστική Πίνακες τοίχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ευέλικτο ξύλινο πάνελ Ακουστικά πάνελ για τοίχο αίθουσας εστιατορίου
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Προσαρμόσιμα Πίνακες Κύκλων MDF 3D Wood Veneer - Δυνατά να λυγίζουν, σγουρά και εξαιρετικά για ακουστικό σχεδιασμό
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Ακουστική ακουστική λύση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικά πλαίσια από ξύλο για τοίχους
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Διακόσμηση τοίχων Ακουστικά πάνελ ξύλου
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Διαμέρισμα Διακόσμηση σπιτιού ξύλινο ακουστικό 3D τοίχωμα για ηχομόνωση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |


