Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
Πίνακας απορρόφησης ήχου κατά της σύγκρουσης Πίνακες ηχομόνωσης 25/50mm
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακες ακουστικών τετράγωνων από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Εκτυπωμένη ζωγραφική με λάδι Διακόσμηση τοίχων Πίνακας απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Προσαρμόσιμα πλαίσια υλικού με ακουστική απορρόφή
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακες υφάσματος απορροφούντος ήχου για κινηματογράφους Πίνακες διακοσμητικών ηχοπροστατευτικών για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Προσαρμόσιμη επιφάνεια απορρόφησης ήχου από ύφασμα από ίνες πολυεστέρα Α1 / Β1
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Λευκά υαλοειδών ηχητικά απορροφητικά πάνελ Γυάλινο μαλλί Ακουστικά ταβάνι
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Ενσωματωμένα υφάσματα για τοίχους Ακουστικό πίνακα Φυτικό υαλοπίνακα Διακοσμητικά πίνακα απορρόφησης ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ελαφριά διακοσμητικά ακουστικά ηχητικά πάνελ Ηχομόνωτο ύφασμα περιτυλιγμένα ηχητικά πάνελ τοίχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Σύγχρονα πλακάκια ακουστικών πλακών PET πλακάκια ακουστικών πλακών από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


