Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
Πίνακας απορρόφησης ήχου από ξύλινη πλέκα, κατασκευασμένος από υλικό PET + MDF + ελαστικό με τιμή NRC που κυμαίνεται από 0,85 έως 0.95
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ελαφριά ακουστικά πάνελ που απορροφούν ήχο
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονα ξενοδοχεία πλατεία ακουστικά πάνελ Πίνακα απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ακουστικός ΠΕΤ ηχοσυλλέκτης τοίχος ηχομόνωση ηχητικός πίνακας
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Πίνακας PET Πυρήνες Ακουστικού Πολυεστέρας Πίνακες Ακουστικού Τετράγωνου Γραφείου Πίνακες Ακουστικής Απομόνωσης για Τείχη
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ακουστικό Πάνελ PET: Ελαφρύ και ανθεκτικό, απευθείας από το εργοστάσιο με εξαιρετική ποιότητα
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Εξαγωνικά ακουστικά ξύλινα πλακάκια PET Εξαγωνικά τοίχωμα
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Πίνακες ακουστικής αυτοκόλλησης τετραγωνικής διαστάσεως PET 9mm Ηχομόνωση Πίνακες ακουστικής ινών φέλτου
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Διακοσμητικές επιλογές: | 36 χρώματα |
Γειτονική επιφάνεια απορρόφησης ήχου Η απόλυτη λύση για την οικιακή αίθουσα συνεδριάσεων και το θέατρο Επαγγελματικά αποτελέσματα εγγυημένα
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 21 mm, άλλα πάχους |
Προσαρμοσμένο ηχητικό ακουστικό πάνελ τέλεια προσαρμοσμένο για τον ατομικό χώρο και τις ακουστικές απαιτήσεις
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |


