Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
Προσαρμόσιμο μέγεθος και υλικό Ηχητικό ακουστικό πάνελ για βέλτιστη ακουστική απόδοση σε επαγγελματικά περιβάλλοντα
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Σύγχρονος Σχεδιασμός Ξύλινη Περσίδα MDF PET Ηχομονωτικό Υλικό Ξενοδοχειακή Ηχοαπορροφητική Πλάκα
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ με ξύλινη πλάκα για τοίχο εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
Το υλικό PET έχει εξαιρετικές πυράντοχες ιδιότητες. Η μέθοδος εγκατάστασης είναι βολική και επιτρέπει προσαρμοσμένα σχέδια. Είναι επίσης ένα ηχομονωτικό πάνελ που μπορεί να συνδεθεί.
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Πίνακες τοίχων Akupanel Ηχομόνωση Εύκολη εγκατάσταση Προσωποποιημένες ακουστικές επιλογές
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Πίνακες ακουστικής ξύλου με φινίρισμα+πολυεστέρες Ακριβώς κομμένες άκρες Προσαρμοσμένα μεγέθη/χρώματα ξύλου Διαθέσιμα Α1/Β1
| Τύπος: | Ακουστική επιτροπή της PET |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+Πολυεστέρας |
| χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
Στυλάδες τετραγωνικά ακουστικά πάνελ Πίνακα μόνωσης από πολυεστέρα
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Διακοσμητικές επιλογές: | 36 χρώματα |
Εξαιρετική θερμομόνωση 9mm Pet Feel Acoustic Panel 1-3kg ανά τετραγωνικό μέτρο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Ακουστικές πλάκες για τοίχους απλή ρύθμιση Προσωποποιημένη ακουστική
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Ελαφριά παχιά ύφασμα Ακουστικές τοιχοφάρμες Μείωση θορύβου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Επαναχρησιμοποιημένα πλακάκια ακουστικών οθονών PET
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |


