Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
PET ξύλινες σχιστόλιθους ακουστικών οθόνων για διακόσμηση υπνοδωματίου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο ξύλο Akupanel Veneer MDF PET για την προστασία του περιβάλλοντος βαθμός E0
| Δάχος: | 21/11/13mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα ξύλου |
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
Γραμμικό ξύλινο ηχομόνωτο πάνελ για τοίχο οροφής γραφείου με γρήγορη εγκατάσταση
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400x600x21 χιλιοστά |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Ακουστική μόνωση ξύλινα πάνελ DIY φιλική εγκατάσταση Προσαρμοσμένα μεγέθη διαθέσιμα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Akupanel Custom ξύλινα ηχομονωτικά πάνελ χωρίς προσπάθεια εγκατάσταση για βέλτιστη μείωση του θορύβου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Εύκολη εγκατάσταση Akupanel ξύλινα τείχη με ειδική ηχομόνωση με ανώτερη απορρόφηση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
21 mm πάχος Έκταγωνικά ξύλινα τοιχώματα Ακουστικό Πίνακα Holz Akupanel για το ταβάνι τοίχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο μοτίβο Πίνακα τοίχου από ίνες πολυεστέρα
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |


