Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικών πλακών από PET Feelt 9mm Sound Absorbing Wall Board για KTV
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Προσαρμοσμένα ΠΕΤ στρογγυλά ακουστικά πάνελ Πίνακα ηχομόνωσης για τοίχους και οροφές
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ορθογώνιο 25 mm Ακουστικές πλάκες τοίχου από ξύλο με προστασία του περιβάλλοντος E1
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
|---|---|
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
| Υφάσματα με ανθεκτικό στη φλόγα: | Καμία/Β1 |
Πίνακες ακουστικής ινών πολυεστέρα τετράγωνοι Πίνακας τοίχου αμβλύνσεως ήχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ακουστικές επιφάνειες από ξύλο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
3D ακουστικές τοιχογραφικές πλάκες Χρώμα προσαρμοσμένο Μέγεθος 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Διακοσμητικό 3D MDF Wave Board με ξύλινη επένδυση - καμπυλωτό, ευέλικτο και ιδανικό για ακουστικές επεξεργασίες
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
3D ξύλο και MDF Slat Wave Board διακοσμητικό ευέλικτο σγουρό καμπυλωτό καμπυλωτό σχιστόλιθο ακουστικό τοίχο
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 15/13 mm, άλλα πάχους |
Δείκτες τοίχων ξύλινου ακουπιέρας Γρήγορη εγκατάσταση Προσαρμοσμένες λύσεις απορρόφησης ήχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ένα είδος ξύλινης ηχομόνωσης με πολλαπλά μεγέθη που είναι διαθέσιμα για προσαρμογή και εξαιρετικό αποτέλεσμα απορρόφησης ήχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


