Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
Ελαφρύ ύφασμα από γυαλί ίνες Ακουστικό πάνελ Ηχομόνωση τοίχου Υφάσματα μείωσης ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
9mm PET τετραγωνικά ακουστικά πάνελ ηχομόνωση felt ακουστικά πάνελ τοίχου για το γραφείο σπίτι
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Διακοσμητικές επιλογές: | 36 χρώματα |
2750 x 320 Akupanel ξύλινη λωρίδα Slates Panel διακοσμητικό εσωτερικό ηχομόνωση τοίχο για το σπίτι
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
Υφάσματα περιτυλιγμένα με PET Ακουστικές τοιχοφάρμες ξενοδοχείο
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Διακοσμητικό πίνακα ξύλου MDF με φινίρισμα για κομψή ακουστική επεξεργασία
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Υφασματικό κύμα καμπυλωτό ακουστικό τοίχωμα Πίνακες οπτικοακουστικών συστημάτων
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
25mm υαλοπλαστική οροφή ηχητικά πάνελ φέλτου σύννεφο κρεμασμένα φασόλια απορρόφηση ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Υψηλής πυκνότητας υφασματικό ακουστικό πάνελ διακοσμητικό πάνελ απορρόφησης ήχου για θέατρο αίθουσας KTV
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακας με ακουστική σχιστόλιθο 2400 x 600mm Μέγεθος 21mm Προσαρμοσμένη επιφάνεια
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Υλικό ελαστικού: | τεχνικό ξύλο |
Προμηθευτής ηχομονωτικών διακοσμητικών ακουστικών πάνελ τοίχου με ξύλινα πηχάκια
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Υλικό ελαστικού: | τεχνικό ξύλο |


