Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
Διάκοση τοίχων ελαφρύ τοίχωμα χωρίς MDF
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Στυλάτο 3D φινίρισμα ξύλου σε MDF κυματισμένο πίνακα κυματισμένο ευέλικτο για ακουστική και διακοσμητική χρήση
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Καινοτόμα φυσικά 11mm ακουστικά πλακάκια τοίχου από ξύλο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικές οροφικές πλάκες από ξύλο για αίθουσα συνεδριάσεων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Προσαρμοσμένα σκούρα γκρι ακουστικά ξύλινα πλακάκια 2400 x 605mm
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Κίνα Κατασκευαστής απευθείας χονδρική πίνακες τοίχων ηχομόνωσης από ίνες πολυεστέρα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Εμπορεύματα εσωτερικής διακόσμησης χονδρικής πώλησης
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακες ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακες ήχου για τοίχους από ίνες πολυεστέρα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Ηχητικά πίνακα τοίχων από ίνες πολυεστέρα και ηχητικά πάνελ από ξύλο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |


