Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
Αξιοποιημένη οροφή Ακουστικοί ξύλινοι τοίχοι
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ηχομονωτική βελανιδιακή ακουστική επιφάνεια τοίχου εσωτερική διακόσμηση με συντελεστή απορρόφησης ήχου 0,86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Βελτιωμένη σαφήνεια ομιλίας 2025 Ισχυρή αντοχή στη φλόγα Αντιφλεγμονώδης για πυρκαγιά Μικρότερος χρόνος αντηχείας
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Διαστατική σταθερότητα: | Καλή σωματική σταθερότητα |
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
2400 X 600 Ξύλινο Πάνελ Πήχης Τοίχου Ξύλινο Πήχης Αυλακωτό Ακουστικό Πάνελ Ηχομονωτική Πλάκα
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
Διακοσμητικά πλαίσια ακουστικής PET με χαραγμένο CNC με προσαρμοσμένα μοτίβα και 3D επιφάνειες
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Ακουστικά Πίνακες Ακουστικών Τείχων από ξύλο
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Ακουστική μόνωση ξύλινα τοιχώματα απλή συναρμολόγηση προσαρμόσιμες ακουστικές επιλογές
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
2025 100% ίνες πολυεστέρα Καθαρότητα ομιλίας βελτιωμένη με 36 επιλογές
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ακουστικού 9mm PET Feelt DIY Sound Absorbing Wall Board για την KTV |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |
Πίνακες ηχομόνωσης τοίχου Akupanel ομαλή ρύθμιση προσαρμοσμένες ακουστικές απαντήσεις
| Ονομασία προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
60 * 60cm Custom Fit Akupanel ξύλινα ηχομονωμένα πάνελ απλή εγκατάσταση για ακουστική αριστεία
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


