Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] αγώνας 136 προϊόντα.
Πυράντοχο 100% Πολυεστερικό Ίνα Ηχοαπορροφητικό Πάνελ Χονδρική Πώληση Ηχομονωτικών Πάνελ Τοίχου Τσόχινο Ηχοαπορροφητικό Πάνελ PET Ακουστικά Πάνελ
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Τύπος άκρου: | Λοξός |
| Μέγεθος πάνελ: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Κύκλωμα ξύλινου σχιστόλιθου Ακουστικό πάνελ Υψηλή απορρόφηση ήχου (NRC>0,85) Για διακόσμηση ξενοδοχείου και έλεγχο ήχου
| Εφαρμογή: | Σπίτι/Αίθουσα συνεδριάσεων/Λόμπι |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε1 |
| Μέγεθος: | 2400/2700/3000 x 600mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακας απορρόφησης ήχου κατά της σύγκρουσης Πίνακες ηχομόνωσης 25/50mm
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Έκταγωνικό Πίνακα Ακουστικού Πολυεστέρα Φυτικών ινών Πίνακες τοίχων Διακόσμηση εσωτερικού
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
9mm PET τετραγωνικά ακουστικά πάνελ ηχομόνωση felt ακουστικά πάνελ τοίχου για το γραφείο σπίτι
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Διακοσμητικές επιλογές: | 36 χρώματα |
Προσαρμοσμένα υφασματικά τυλιγμένα ακουστικά πάνελ 1200x600mm Απορρόφηση ήχου
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
| Επιλογές κάλυψης υφάσματος: | 36 |
Ελαφρύ υφασματικό ακουστικό πάνελ οικολογικά φιλικό πυρόσβεση Β1
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα υφάσματος: | Διαφορετικά |
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Ανώτερη απορρόφηση ήχου, ανθεκτική στη φωτιά, θερμική μόνωση, ανθεκτική στη υγρασία, αντιβακτηριακό |
Πίνακες ακουστικής επιφάνειας 10 mm PET Wood Veneer Slat Composite Acoustic Wall Panel Χωρίς MDF
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα/εκτύπωση από φυσικό ξύλο |
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Ηχοαπορροφητική πλάκα από ίνες πολυεστέρα, ηχομονωτικό υλικό, στούντιο ηχογράφησης, επιβραδυντικό φλόγας τσόχα πολυεστέρα, οροφή, πάνελ τοίχου
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Τύπος άκρου: | Λοξός |
| Μέγεθος πάνελ: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |


