Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] αγώνας 136 προϊόντα.
Σύγχρονη ακουστική τρισδιάστατη ακουστική τοιχογραφική επιφάνεια PET με καλλιτεχνικά σχήματα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ηχομόνωση 3D ακουστικές τοιχοφάρμες υφάσματος τυλιγμένο με γυάλινες ίνες ηχοασπρούμενο πάνελ
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Προμηθευτής ηχομονωτικών διακοσμητικών ακουστικών πάνελ τοίχου με ξύλινα πηχάκια
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Υλικό ελαστικού: | τεχνικό ξύλο |
Φιλτοπετρώματα για τοίχους Πυροσβεστικά υφάσματα Ακουστικά τοίχοι
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Ελαφριά διακοσμητικά ακουστικά ηχητικά πάνελ Ηχομόνωτο ύφασμα περιτυλιγμένα ηχητικά πάνελ τοίχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα Τυπώστε παγκόσμιο χάρτη
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Προσαρμοσμένα Πίνακες Πολυεστέρα Απορρόφησης Ακουστικού Ακούσματος σε Οικιακές εφαρμογές
| Εγγύηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Συλλέκτης |
| Εφαρμογές για κατοικίες: | Αυτά τα πάνελ είναι ιδανικά για οικιακές αίθουσες κινηματογράφου, σαλόνια ή οικιακά γραφεία, όπου τό |
Πολλαπλές λειτουργίες Πολυχρωματικές εξαγωνικές οθόνες απορρόφησης ήχου PET Ακουστικές οθόνες τοίχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Κινηματογράφος ξενοδοχείο υφάσματα τυλιγμένα με υαλοειδή πάνελ ηχομόνωση διακοσμητικό ακουστικό τοίχωμα
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακες ακουστικής ακύρωσης θορύβου PET Πίνακα τοίχου απορρόφησης ήχου φιλτού 1650gm 1800gm
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


