Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] αγώνας 136 προϊόντα.
Μοντέρνος Σχεδιασμός Ακουστικού Πάνελ PET 9mm Πάχος Απορρόφησης Ήχου & Αντιμυκητιακό για Ξενοδοχείο, Υπόγειο & Γκαράζ, Λύση Γραφικού Σχεδιασμού
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Ηχητικά υφάσματα Ακουστικό Πίνακα Ηχητικά Πίνακα Κινηματογράφου Ακουστικοί Πίνακες για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ακουστική μόνωση από βαμβάκι από γυάλινες ίνες - Εξαιρετική ηχομόνωση, ασφαλής και βολική
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Πίνακας ακουστικού πάνελ χαμηλής συχνότητας με εξαιρετικά αποτελεσματικές εφαρμογές απορρόφησης ήχου
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Επιβραδυντικό πυρκαγιάς: | Δυνατή αντοχή στη φλόγα |
Ακουστικό Πίνακα Akupanel Ακουστικό Πίνακα από ξύλινη πλάκα για ηχομόνωση KTV
| Product name: | Wood Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Διακόσμηση τοίχων Ακουστικά πάνελ με ειδικά σχέδια
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Οικολογικά φιλικό μαλακό ύφασμα ακουστικό πάνελ απορρόφηση ήχου για το δωμάτιο συνομιλίας
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Υψηλής πυκνότητας υφασματικό ακουστικό πάνελ διακοσμητικό πάνελ απορρόφησης ήχου για θέατρο αίθουσας KTV
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Εξαιρετική θερμομόνωση 9mm Pet Feel Acoustic Panel 1-3kg ανά τετραγωνικό μέτρο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Επίδραση θερμομόνωσης: | Εξαιρετικό. |
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
Εργοστάσιο Παραγωγής Ακουστικών Πάνελ με Πηχάκια Ξύλου 240 X 60 εκ. για Γραφειακούς Τοίχους, Απορρόφησης Ήχου PET
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |


