Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] αγώνας 136 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικής μόνωσης από ίνες πολυεστέρα PET
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικής ανάλυσης που εξαρτώνται από τον θόρυβο με χαραγμένο PET Πίνακες ηχομόνωσης από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Τετραγωνικά ακουστικά πάνελ γραφείου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονο σχεδιασμό Ηχομονωμένα ακουστικά πάνελ Απορρόφηση ινών από πολυεστέρα Πίνακες τοίχων PET Πίνακα σχιστόλιθου 90% Μείωση θορύβου Περιβαλλοντικά φιλικό
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Πίνακες ακουστικής στεγνώσεως 90% Μείωση θορύβου
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
9mm PET Ηχομόνωση Πίνακες τοίχου Πίνακα ακουστικής απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ανακυκλωμένο PET |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α |
| Μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Ηχητικά αναισθητικά τετραγωνικά ακουστικά πάνελ
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονα ξενοδοχεία πλατεία ακουστικά πάνελ Πίνακα απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονα πλακάκια ακουστικών πλακών PET πλακάκια ακουστικών πλακών από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικής συσκευής για οικιακό θέατρο
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


