Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] αγώνας 136 προϊόντα.
Εργοστασιακή Χονδρική Πώληση Ηχομονωτικών Ακουστικών Ξύλινων Πάνελ Acupanel Veneer MDF PET Πηχάκια Ακουστικά Πάνελ
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Τυποποιημένο ξύλινο πλακόστρωτο ακουστικό τοίχωμα μοντέρνο μινιμαλιστικό μεσαίας πυκνότητας υφασμάτινο χαρτί Υψηλής αποτελεσματικότητας ηχητικό γραφικό σχεδιασμό
| Υλικό: | Κατοικίδιο ζώο+ξύλο καπλαμά |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Ορθογώνιο 25 mm Ακουστικές πλάκες τοίχου από ξύλο με προστασία του περιβάλλοντος E1
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
|---|---|
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
| Υφάσματα με ανθεκτικό στη φλόγα: | Καμία/Β1 |
Ξύλινα Τρισδιάστατα Πάνελ: Εργοστασιακή Κατασκευή, Ανώτερο Ακουστικό Αποτέλεσμα και Αριστούργημα Σχεδιασμού
| Υλικό: | Κατοικίδιο ζώο+ξύλο καπλαμά |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Πίνακας ορθογώνιου τοίχου PET για ηχομόνωση εσωτερικών τοίχων
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Εργοστασιακή Τιμή Μοντέρνα Ακουστικά Πάνελ Akupanel 3D Design PET
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
ROHS ISO πιστοποιημένο Ακουστικό ξύλινο πίνακες Slat Απορρόφηση ήχου Προσαρμοσμένη
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Ανώτερη απορρόφηση ήχου, ανθεκτική στη φωτιά, θερμική μόνωση, ανθεκτική στη υγρασία, αντιβακτηριακό |
|---|---|
| Επιλογές κάλυψης υφάσματος: | 36 |
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
Κοίλωμα 100% Ακουστικό Πάνελ από Τσόχα για Κατοικίδια Τέχνη Ηχομονωτικό Πάνελ Τοίχου Τέχνης 3D Σχεδιασμός Μοντέλου Δυνατό
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Σκορπισμένα καυτά πώληση Καλής ποιότητας Φιλτό Ηχομόνωση Διακοσμητική PET Αμβλύνοντας τον ήχο Ακουστικά πάνελ
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Πίνακες ακουστικής διακοσμητικής ηχομόνωσης PET Πίνακες τοίχου απορρόφησης ήχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


