Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] αγώνας 136 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικής στεφανουργίας PET για ηχομόνωση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Χρωματιστά επίπεδα ακουστικά πάνελ PET πυρόσβεση Πίνακες ηχομόνωσης στούντιο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικών πλακών PET Αισόστεροι Πίνακες τείχους ακουστικού felt για γραφεία και σπίτια
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
100% ΠΕΤ Ακουστικό Πίνακα Καλυπτόμενο Αποδοτικότητα Φιλτό Ακουστικό Πίνακα Προσαρμοσμένο μέγεθος Χρώμα
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Προσαρμοσμένα σύγχρονα ηχομόνωση 3D ακουστικά πάνελ για την οπτική βελτίωση του ξενοδοχείου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Ηχομόνωση 9mm PET felt ακουστικά πάνελ ακουστικό εξάγωνο για τοίχους και διακόσμηση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |
Προσαρμοσμένα υφασματικά ακουστικά πάνελ ορθογώνια υφασματικά αντηλιακά πάνελ
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
Πίνακες ακουστικής απορρόφησης ήχου PET Εκτυπωμένα εσωτερικά διακοσμητικά ηχομόνωτα τοιχώματα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμοσμένη εικόνα: | Χρειάζομαι την εικόνα υψηλής ευκρίνειας. |
Υψηλής πυκνότητας ακουστικά πάνελ Ηχομόνωση Φώτισμα Στυλάτο σχέδιο σχεδιασμό Πυροσβεστικό τοίχο διακόσμηση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
| Μέγεθος: | 2420*1220/1200*600mm, άλλο μέγεθος |
Πολυεστέρας ίνες σκαλισμένο ξύλο υφή τοίχος ηχοασπρούμενος πίνακας προσαρμοσμένα χρωματικά σχέδια
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


