Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] αγώνας 136 προϊόντα.
Σύγχρονα 3D πλαίσια από ίνες μεσαίας πυκνότητας από στερεό ξύλο τοίχοι και οροφές ηχοασπρούμενα πάνελ, μεγάλα ηχοασπρούμενα πάνελ, που χρησιμοποιούνται για τα πάνελ απορρόφησης ήχου των διαμερισμάτων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ηχομονωμένα πάνελ Διακόσμηση τοίχων ξύλο Ακουστικά πάνελ τοίχων Χτίσιμα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ανακυκλωμένα πλαίσια ακουστικού felt PET Πίνακα απορρόφησης ήχου Πίνακα απορρόφησης οροφής τοίχου
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Δάχος: | 12 mm, άλλα πάχους |
Ακουστικές ξύλινες πλάκες με σχιστόλιθο Custom Slat Spacing NRC>0.85 για γραφεία μπουτίκ Δήλωση Σινών σπιτιών Εύκολη εγκατάσταση DIY
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Βαθμός E0\E1 |
| Μέγεθος: | 2400/2700/3000 x 600mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακες υφάσματος απορροφούντος ήχου για κινηματογράφους Πίνακες διακοσμητικών ηχοπροστατευτικών για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ακατέργαστη ξυλεία χρώμα PVC οροφή εξαγωνικά ηχητικά πάνελ
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |


