Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] αγώνας 136 προϊόντα.
Μοντέρνο Στυλ PET Πάνελ Τοίχου Ηχομονωτικό Διακοσμητικό για Καταστήματα Λιανικής Ξενοδοχεία Εκθεσιακούς Χώρους Λύση Γραφικού Σχεδιασμού
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Επαναχρησιμοποιημένα πλαίσια ακουστικών τοίχων PET 9mm ηχομόνωτα πλαίσια από ίνες πολυεστέρα για εσωτερικό σχεδιασμό
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικού τοιχώματος από πετ-φελτ |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
PET Πάνελ Τοίχου Ανακυκλώσιμο Υλικό Ηχομονωτικό για Οικολογική Ανακαίνιση Ξενοδοχείου
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Επεξεργασμένη επιφάνεια απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
9mm 12mm Ακουστικές πλακέτες από φέλτ PET ηχομόνωση τοίχος διακόσμηση Πίνακα καταγραφής
| Ονομασία: | Πίνακας τοίχου PET απορροφητής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Σύγχρονο οικολογικά φιλικό PET τοίχωμα για το ξενοδοχείο διακόσμηση ηχομόνωση υγρασία για το υπνοδωμάτιο σαλόνι γραφικό
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Ακουστικό Πίνακα Akupanel Ακουστικό Πίνακα ξύλινης πλακέτας για το σπίτι Ηχομόνωση τηλεόρασης πίσω τοίχος
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Το υλικό PET έχει εξαιρετικές πυράντοχες ιδιότητες. Η μέθοδος εγκατάστασης είναι βολική και επιτρέπει προσαρμοσμένα σχέδια. Είναι επίσης ένα ηχομονωτικό πάνελ που μπορεί να συνδεθεί.
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Πίνακες ήχου για τοίχους από ίνες πολυεστέρα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονα 3D πλαίσια από ίνες μεσαίας πυκνότητας από στερεό ξύλο τοίχοι και οροφές ηχοασπρούμενα πάνελ, μεγάλα ηχοασπρούμενα πάνελ, που χρησιμοποιούνται για τα πάνελ απορρόφησης ήχου των διαμερισμάτων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


