Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ soundproof acoustic panel polyester fiber ] αγώνας 136 προϊόντα.
Εμπορεύματα εσωτερικής διακόσμησης χονδρικής πώλησης
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Κίνα Κατασκευαστής απευθείας χονδρική πίνακες τοίχων ηχομόνωσης από ίνες πολυεστέρα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Ευρωπαικό Πρότυπο 2440 * 1220mm Πολυεστέρας Ηχομόνωση Πίνακες τοίχων ΠΕΤ Φελτίο Ακουστικό Πίνακα Αξιοτόμηση ήχου
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Επαναχρησιμοποιημένα πλακάκια ακουστικών οθονών PET
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Ελαφρύ ύφασμα από γυαλί ίνες Ακουστικό πάνελ Ηχομόνωση τοίχου Υφάσματα μείωσης ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακες ακουστικού τοιχώματος 9mm 12mm PET Feelt Πίνακες εσωτερικής ηχομόνωσης
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm |
Υψηλό NRC ≥0,85 Πίνακας ακουστικής πολυεστέρας για μείωση θορύβου Ε1 βαθμού χαμηλής φορμαλδεΰδης Πίνακες ακουστικής πολυεστέρας
| Μέγεθος: | 2420*1220mm |
|---|---|
| Πάχος: | 9/12/15 χιλιοστά |
| χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
Έξαγωνικός ακουστικός πίνακας CATILAN PET Πίνακες απορρόφησης ήχου υψηλό NRC 0,85 Προσαρμοσμένο σχήμα Τάξη Α και Τάξη Β
| Πάχος: | 9/12/15 χιλιοστά |
|---|---|
| χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Τύπος τοποθέτησης: | Τείχος ή οροφή |
Υπηρεσιακά ακουστικά πάνελ από felt για τοίχους και οροφές 2420x1220mm προσαρμοσμένα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Αντιφλεγμονώδεις οικολογικά φιλικές τετραγωνικές ακουστικές πλάκες
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |


