Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
Ηχητική απορρόφηση υφασματικό ακουστικό πάνελ για τοίχο μεταλλικό πάνελ Πιστοποίηση ROHS ISO
| Περιβαλλοντικά φιλικό: | Τάξη Ε1 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Τέχνη ΠΕΤ ΠΟΥΛΙΕΣΤΡΙΚΗ ΦΙΜΕΡΑ Πίνακα απορρόφησης ήχου Ακουστικός πίνακας 1650gm 1800gm
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Ασφαλής Οικολογικά φιλικός E1 Επίπεδο περιβαλλοντικής προστασίας Πίνακας απορρόφησης ήχου PET για υγεία και ευημερία
| Elasticity: | A |
|---|---|
| Color: | Various colors available |
| Material: | PET+MDF |
Κινηματογράφος KTV υφασματικό ακουστικό πάνελ Αντισυγκρούσεις διακοσμητικά ηχοασπρούμενα τοίχωμα
| Υλικό: | fiberglass+fabric |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
50mm υφασματικό τυλιγμένο ακουστικό τοίχωμα πίσω κόλλα υαλοπλαστική επιφάνεια απορρόφησης ήχου
| Material: | Fabric+Fiberglass |
|---|---|
| Size: | 600*300, Customized |
| Thickness: | 50mm |
Ανακυκλωμένα πλαίσια ακουστικού felt PET Πίνακα απορρόφησης ήχου Πίνακα απορρόφησης οροφής τοίχου
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Δάχος: | 12 mm, άλλα πάχους |
Διακοσμητική ηχοαπορροφητική σανίδα DIY σαλονιού με καπλαμά ξύλου σε σχήμα ρόμβου
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color |
| Size: | Customized |
Ακουστικό ταβάνι από γυάλινο νήμα
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Ηχητικά απορροφητική πλάκα με μαλακό υαλοπίνακα με πυρόστακτη λειτουργία και ηχητική μόνωση άνω του 90%
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |


