Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ sound absorbing acoustic sound board ] αγώνας 148 προϊόντα.
Πίνακας απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Χονδρικός προμηθευτής Εξάγωνη Πλάκα Απορρόφησης Ήχου PET
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Πίνακας τοίχου απορροφητικός ήχου από ίνες πολυεστέρα ηχητική μόνωση PET υφάσματος ηχητική μόνωση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα Τυπώστε παγκόσμιο χάρτη
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
OEM ODM Ηχοσυλλέκτες PET Ακουστικοί πίνακες με φινέρισμα ξύλου Ελαφρύ τοίχωμα χωρίς MDF
| Υλικό: | ΠΕΤ+Φανορίνη ξύλου |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
Αίθουσα συνεδριάσεων ξύλινα πίνακες υδροχλωρίνης ξύλινα πίνακες υδροχλωρίνης
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πυράντοχο 100% Πολυεστερικό Ίνα Ηχοαπορροφητικό Πάνελ Χονδρική Πώληση Ηχομονωτικών Πάνελ Τοίχου Τσόχινο Ηχοαπορροφητικό Πάνελ PET Ακουστικά Πάνελ
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Τύπος άκρου: | Λοξός |
| Μέγεθος πάνελ: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Υψηλής πυκνότητας ύφασμα τυλιγμένα ηχητικά πάνελ ηχητική μόνωση για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πολυεστέρας Ακουστικοί διακοσμητικοί πίνακες τοίχων Απορρόφηση ήχου Έξαγωνοι πίνακες ήχου
| Εγκατάσταση: | Συλλέκτης |
|---|---|
| Δάχος: | 9/12mm |
| Σχήμα: | Εξαγωνικό/Στρογγυλό/Επιπροσαρμοσμένο |
Ακουστικές θόρυβες ήχου από το ταβάνι
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |


