Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο ξύλο Akupanel Veneer MDF PET για την προστασία του περιβάλλοντος βαθμός E0
| Δάχος: | 21/11/13mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα: | Χρώμα ξύλου |
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
Πίνακες ακουστικού τοιχώματος για διακόσμηση PET Hexagon
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Ακουστικές πλάκες από ξύλο καρυδιού για εσωτερική διακόσμηση τοίχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Επαναχρησιμοποιημένα πλαίσια ακουστικών τοίχων PET 9mm ηχομόνωτα πλαίσια από ίνες πολυεστέρα για εσωτερικό σχεδιασμό
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικού τοιχώματος από πετ-φελτ |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
Τυφαντό φέλτο ακουστικό πίνακα PET από ίνες πολυεστέρα
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Προσαρμοσμένα ξύλινα ακουστικά πίνακα για το σπίτι
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από ξύλινη πλέκα, κατασκευασμένος από υλικό PET + MDF + ελαστικό με τιμή NRC που κυμαίνεται από 0,85 έως 0.95
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Διακοσμητικά πλαίσια ακουστικής PET με χαραγμένο CNC με προσαρμοσμένα μοτίβα και 3D επιφάνειες
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Περιβαλλοντικά φιλικά Acupanel Slat Wall Soundproof Veneer Wood Slat Acoustic Wall Panels (Παράθυρα ακουστικού ξύλου)
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


