Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Σύγχρονος Σχεδιασμός Ξύλινη Περσίδα MDF PET Ηχομονωτικό Υλικό Ξενοδοχειακή Ηχοαπορροφητική Πλάκα
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ με ξύλινη πλάκα για τοίχο εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
21mm φυσικό ξύλο φινέρισμα ξύλινο πλέγμα ακουστικό τοίχωμα οικόπεδο στερεό ξύλο MDF
| Υλικό: | Φανιάρα φυσικού ξύλου+MDF+PET |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |
Ξύλινο Ακουστικό MDF Σύνθετο Akupanel Διακόσμηση Εσωτερικού Χώρου Τοίχου Ακουστικό Πάνελ
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ με ξύλινη πλάκα για τοίχο εσωτερικού χώρου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Πάχος: | 21 mm, άλλα πάχους |
MDF ξύλο Akupanel Sound Proof Σχεδιασμός που τραβάει το μάτι σε χρώμα Walnut Oak Veneer
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Ακουστικό Πίνακα Ακουστικού Πίνακα ξύλου Ακουστικό Πίνακα ξύλου Σύγχρονο εσωτερικό Ακουστικό Διακόσμ |
| Αποτελεσματικός έλεγχος θορύβου: | Αυτά τα πάνελ έχουν σχεδιαστεί για να απορροφούν τον ήχο και να ελαχιστοποιούν τις ηχώ, δημιουργώντα |
Σύγχρονη ακουστική ξύλινη επιφάνεια φινίρισμα Akupanel PET ηχομόνωση για ξενοδοχείο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Μοντέρνος Σχεδιασμός 9mm Σκαλιστό Ακουστικό Πάνελ Τοίχου από PET Felt για Γραφείο & Ξενοδοχείο
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Εύκαμπτη και εύκαμπτη ξύλινη ηχομονωτική πλάκα με μεγάλη ευελιξία
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Γειτονική επιφάνεια απορρόφησης ήχου Η απόλυτη λύση για την οικιακή αίθουσα συνεδριάσεων και το θέατρο Επαγγελματικά αποτελέσματα εγγυημένα
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 21 mm, άλλα πάχους |
Προγράμματα αναβάθμισης Σπίτι / Αίθουσα συνεδριάσεων / Θέατρο Ηχομόνωση Ακουπινάλι
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ηχητική μόνωση ξύλινα ακουστικά λύματα με πραγματική ξύλινη επένδυση και επένδυση MDF PET κατασκευή
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Αδιαμφισβήτητη ποιότητα και χειροτεχνία: | Μελετητικά κατασκευασμένα από υλικά υψηλής ποιότητας με προσοχή στις λεπτομέρειες |


