Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικής ινών πολυεστέρα τετράγωνοι Πίνακας τοίχου αμβλύνσεως ήχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Βιώστε την τέλεια συγχώνευση στυλ και ακουστικής απορρόφησης με το Catilan Wood Akupanel στο διάστημα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Μεταμορφώστε τον χώρο Κατιλάν ξύλινο ακουπέναλ τέλειος συνδυασμός στυλ και ηχητικής απορρόφησης
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Κοίλωμα 100% Ακουστικό Πάνελ από Τσόχα για Κατοικίδια Τέχνη Ηχομονωτικό Πάνελ Τοίχου Τέχνης 3D Σχεδιασμός Μοντέλου Δυνατό
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Αυτοκόλλητες ηχοασφαλείς τοίχους από ίνες πολυεστέρα σε έξιγωνο σχήμα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Σχήμα: | Ορθογώνιο/Στρογγυλό/Εξαγώνιο/Εξατομικευμένο |
Σκορπισμένα καυτά πώληση Καλής ποιότητας Φιλτό Ηχομόνωση Διακοσμητική PET Αμβλύνοντας τον ήχο Ακουστικά πάνελ
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
50mm υφασματικό τυλιγμένο ακουστικό τοίχωμα πίσω κόλλα υαλοπλαστική επιφάνεια απορρόφησης ήχου
| Material: | Fabric+Fiberglass |
|---|---|
| Size: | 600*300, Customized |
| Thickness: | 50mm |
Δημιουργήστε ένα κομψό ακουστικό καταφύγιο με ξύλινα ακουπανέλια
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
DIY ορθογώνιο και εξάγωνο ακουστικό τοίχωμα για διακόσμηση σπιτιού
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Το ξύλινο ακουπανέλ Κατιλάν είναι η τέλεια επιλογή για να μετατρέψει το χώρο σε έναν παράδεισο στυλ και καθαρότητας.
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


