Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Ακουστικές τοιχοφάρμες PVC Φανίρισμα MDF PET Ηχομόνωση
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα Τυπώστε παγκόσμιο χάρτη
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Πίνακας ορθογώνιου τοίχου PET για ηχομόνωση εσωτερικών τοίχων
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Φιλτοπετρώματα για τοίχους Πυροσβεστικά υφάσματα Ακουστικά τοίχοι
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Σύγχρονα εσωτερικά ακουστικά τοιχογραφικά πάνελ για ξενοδοχεία
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |
Εύκολη εγκατάσταση Akupanel ξύλινα τείχη με ειδική ηχομόνωση με ανώτερη απορρόφηση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Διαμέρισμα Διακόσμηση σπιτιού ξύλινο ακουστικό 3D τοίχωμα για ηχομόνωση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |
1200 X 600 ύφασμα ακουστικό τοίχωμα επιφάνεια κολλητική υαλοπλαστική απορροφητική ύφασμα κάλυψη
| Υλικό: | Υφάσματα + υαλοπλαστική |
|---|---|
| Size: | 1200x600mm |
| Δάχος: | 25/50mm |
Ξύλινα ηχομόνωτα πάνελ που μπορούν να χρησιμοποιηθούν τόσο στην κρεβατοκάμαρα όσο και στο καθιστικό
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Ένα ξύλινο ηχομονωτικό πάνελ κατασκευασμένο από ίνες πολυεστέρα και ξύλινες σανίδες, με ηχομονωτικό αποτέλεσμα που υπερβαίνει το 90%.
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |


