Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Διακοσμητικά Χαραγμένα Ακουστικά Πάνελ από Ίνες PET για Απορρόφηση Ήχου Εσωτερικών Τοίχων
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Προσαρμοσμένα CNC-Σκαλιστά Ακουστικά Πάνελ από Ίνες PET για Διακοσμητικούς Τοίχους και Έλεγχο Ήχου
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Πίνακες διαχωρισμού ακουστικών δωματίων από πολυεστέρα Φιλτερίνη ΠΕΤ Φορητά ηχομόνωτα διαχωριστικά τείχη γραφείων
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm |
Ακουστικές πλακέτες από ξύλο για απορρόφηση ήχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πολλαπλές λειτουργίες Πολυχρωματικές εξαγωνικές οθόνες απορρόφησης ήχου PET Ακουστικές οθόνες τοίχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακας ακουστικού πολυεστέρα για εσωτερικούς χώρους Πίνακες απορρόφησης ήχου PET Hexagon για σχολική βιβλιοθήκη
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ηχητικά υφάσματα που εξαρτώνται από τον θόρυβο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Επένδυση MDF PET Ακουστικά Ξύλινα Πάνελ Προηγμένη Ακουστική Μηχανική Για Μείωση Θορύβου Έλεγχος Αντήχησης
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |
|---|---|
| Περιβαλλοντικά φιλικά και ανθεκτικά κτίρια: | Κατασκευασμένο από βιώσιμα υλικά για μακροχρόνια αντοχή |
| χρήση: | Ηχομόνωση |
Εσωτερικοί ακουστικοί πίνακες ακουστικής συσκευής ηχομόνωση Γραφείο Ακουστικοί πίνακες τοίχων ξύλου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Στρογγυλοί πίνακες ηχομόνωσης από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


