Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Ακουστικός ήχος ξύλινα τοιχώματα με προσαρμοσμένο πάχος και βαθμό προστασίας του περιβάλλοντος E0
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Ακουστικές ξύλινες πλάκες με σχιστόλιθο Custom Slat Spacing NRC>0.85 για γραφεία μπουτίκ Δήλωση Σινών σπιτιών Εύκολη εγκατάσταση DIY
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Βαθμός E0\E1 |
| Μέγεθος: | 2400/2700/3000 x 600mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικά πάνελ από ίνες πολυεστέρα χαραγμένα CNC με διακοσμητικά μοτίβα για χρήση στοίχων
| Ονομα: | Εκκρεμοειδής οθόνη τοιχώματος PET απορροφητικής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% πολυεστερικές ίνες |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Εργοστασιακή Τιμή Μοντέρνα Ακουστικά Πάνελ Akupanel 3D Design PET
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
21mm Φαρμακευτικό άμεσο πίνακα ακουστικής επιφάνειας για τοίχους και PET
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ηχομονωτικό ξύλινο πίνακα ακουστικής ανάλυσης Εύκολη εγκατάσταση Ηχοαπορροφητικό τοίχωμα προσαρμοσμένο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Χονδρικός πώληση με ανταγωνιστική τιμή
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακατέργαστη ξυλεία χρώμα PVC οροφή εξαγωνικά ηχητικά πάνελ
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |
Εκτυπωμένη ζωγραφική με λάδι Διακόσμηση τοίχων Πίνακας απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Ένα ηχομονωτικό ξύλινο πάνελ που μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε διάφορα σενάρια όπως σαλόνια, υπνοδωμάτια και σχολεία.
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


