Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο μοτίβο Πίνακα τοίχου από ίνες πολυεστέρα
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Προσαρμόσιμη επιφάνεια απορρόφησης ήχου από ύφασμα από ίνες πολυεστέρα Α1 / Β1
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Πίνακας με ακουστική σχιστόλιθο 2400 x 600mm Μέγεθος 21mm Προσαρμοσμένη επιφάνεια
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Υλικό ελαστικού: | τεχνικό ξύλο |
Ξύλινα Ακουστικά Πάνελ Τοίχου Premium για Οικιακή Χρήση και Επαγγελματικούς Χώρους
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
Πίνακες απαλής ξύλινης ακουστικής αντοχής για θέατρο αίθουσας συνεδριάσεων
| Πάχος: | 21/11/13mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Sound Absorption Coefficient: | 0.86-0.95 |
| Αδιαμφισβήτητη ποιότητα και χειροτεχνία: | Μελετητικά κατασκευασμένα από υλικά υψηλής ποιότητας με προσοχή στις λεπτομέρειες |
Πίνακες ακουστικού τοιχώματος 9mm 12mm PET Feelt Πίνακες εσωτερικής ηχομόνωσης
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm |
Πίνακας απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | 30*25.4cm or Customized |
Εμπορικοί χώροι Δασικοί ακουστικοί τοίχοι
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Εύκολη εγκατάσταση: | Ελαφριά κατασκευή και φιλικό προς τον χρήστη σύστημα εγκατάστασης |
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |
Αίθουσα συνεδριάσεων ξύλινα πίνακες υδροχλωρίνης ξύλινα πίνακες υδροχλωρίνης
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
9mm πλακάκια από ακουστικές ίνες πολυεστέρα για κατοικίδια ζώα για γραφείο και αίθουσα συνεδριάσεων
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


