Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Πίνακες απορρόφησης ήχου εσωτερικού ξύλου για γραφεία σπίτια και στούντιο Ακουστικό περιβάλλον
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 2400x605 χιλ. |
Ακουστικοί ξύλινοι τοίχοι Τριδιάστατοι ηχητικοί πίνακες για την αναισθητοποίηση
| Ονομασία του προϊόντος: | Δείγματα ακουστικών πάνελ από ξύλινη πλάκα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Υλικό ελαστικού: | Τεχνολογικό ξύλο, PVC, φυσικό ξύλο |
Υφάσματα περιτυλιγμένα με PET Ακουστικές τοιχοφάρμες ξενοδοχείο
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
3D ξύλο και MDF Slat Wave Board διακοσμητικό ευέλικτο σγουρό καμπυλωτό καμπυλωτό σχιστόλιθο ακουστικό τοίχο
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 15/13 mm, άλλα πάχους |
Ακουστικό Πάνελ Τοίχου Σχεδιασμού Ξύλινων Πηχών Προσαρμοσμένο Χρώμα 240 X 60cm Χονδρική Πώληση Εργοστασίου
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Μέγεθος: | 2400x605 χιλ. |
2750 x 320 Akupanel ξύλινη λωρίδα Slates Panel διακοσμητικό εσωτερικό ηχομόνωση τοίχο για το σπίτι
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
Προμηθευτής ηχομονωτικών διακοσμητικών ακουστικών πάνελ τοίχου με ξύλινα πηχάκια
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Υλικό ελαστικού: | τεχνικό ξύλο |
Πίνακες υφάσματος απορροφούντος ήχου για κινηματογράφους Πίνακες διακοσμητικών ηχοπροστατευτικών για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ακουστικό Πίνακα Akupanel Ακουστικό Πίνακα ξύλινης πλακέτας για το σπίτι Ηχομόνωση τηλεόρασης πίσω τοίχος
| Product name: | Wood Sound Absorbing Slat Acoustic Panel |
|---|---|
| Material: | Veneer+MDF+PET |
| Veneer Material: | Techwood, Natrual wood, PVC |
Πίνακας απορρόφησης ήχου κατά της σύγκρουσης Πίνακες ηχομόνωσης 25/50mm
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


