Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ customized acoustic panels sound absorption ] αγώνας 337 προϊόντα.
Τέχνη Τυπωμένα εσωτερικά Προσαρμοσμένα ακουστικά πάνελ Απορρόφηση ήχου Διακόσμηση τοίχων
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμοσμένη εικόνα: | Χρειάζομαι την εικόνα υψηλής ευκρίνειας. |
Προσαρμοσμένα τετραγωνικά ακουστικά πάνελ PET Απορρόφηση ήχου για αίθουσα εγγραφής κινηματογράφου
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Επίδραση απορρόφησης ήχου: | Καλύτερη επίδραση απορρόφησης ήχου σε ημερήσιο θόρυβο 125-4000Hz |
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
Χονδρικός προμηθευτής Χηξάγωνες πλακέτες ακουστικών με εξατομικευμένες ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
300 X 600 Walnut Oak Wood Slat Acoustic Panels Sound Absorption Interior Decoration For Home Office
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
Διακοσμητικό Ακουστικό Πάνελ με Πηχάκια Ξύλου που Απορροφά τον Ήχο 240 X 60cm 4 τεμάχια ανά χαρτοκιβώτιο
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλο για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Υλικό ελαστικού: | τεχνικό ξύλο |
ROHS ISO πιστοποιημένο Ακουστικό ξύλινο πίνακες Slat Απορρόφηση ήχου Προσαρμοσμένη
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Ανώτερη απορρόφηση ήχου, ανθεκτική στη φωτιά, θερμική μόνωση, ανθεκτική στη υγρασία, αντιβακτηριακό |
|---|---|
| Επιλογές κάλυψης υφάσματος: | 36 |
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
Πολυεστέρας Ακουστικοί διακοσμητικοί πίνακες τοίχων Απορρόφηση ήχου Έξαγωνοι πίνακες ήχου
| Εγκατάσταση: | Συλλέκτης |
|---|---|
| Δάχος: | 9/12mm |
| Σχήμα: | Εξαγωνικό/Στρογγυλό/Επιπροσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο 1200x600mm υφασματικό ακουστικό πάνελ Απορρόφηση ήχου Ανθεκτικό στη φωτιά
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλακες γυαλιού, ίνες πολυεστέρα |
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
Ακουστικά πάνελ από MDF ξύλου καρυδιού με σχισμές που απορροφούν τον ήχο για εσωτερικούς τοίχους και οροφές
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |
Υφασματικό κύμα καμπυλωτό ακουστικό τοίχωμα Πίνακες οπτικοακουστικών συστημάτων
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


