Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
Τριδιάστατα πλακάκια ακουστικών τοίχων από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση ηχομόνωση ξύλινη σχιστόλιθο ακουστικό πάνελ φινίρισμα MDF πάνελ για αίθουσα συνεδριάσεων
| Συντελεστής απορρόφησης ήχου: | 0.86-0.95 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
| Θερμική απόδοση: | Αυτά τα πάνελ παρέχουν επίσης θερμική μόνωση, συμβάλλοντας στη διατήρηση μιας άνετης θερμοκρασίας εσ |
Σύγχρονη ξύλινη ακουπανέλα ξενοδοχείου στούντιο ακουστικά πάνελ 3D ηχομόνωση φινίρισμα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονο σχεδιασμό Ηχομονωμένα ακουστικά πάνελ Απορρόφηση ινών από πολυεστέρα Πίνακες τοίχων PET Πίνακα σχιστόλιθου 90% Μείωση θορύβου Περιβαλλοντικά φιλικό
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
ROHS ISO πιστοποιημένο Ακουστικό ξύλινο πίνακες Slat Απορρόφηση ήχου Προσαρμοσμένη
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Ανώτερη απορρόφηση ήχου, ανθεκτική στη φωτιά, θερμική μόνωση, ανθεκτική στη υγρασία, αντιβακτηριακό |
|---|---|
| Επιλογές κάλυψης υφάσματος: | 36 |
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικής στεγνώσεως 90% Μείωση θορύβου
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Πίνακα ακουστικής PET 60cm μήκος μοντέρνο στυλ σχεδιασμού ηχητικά αδιάβροχο κλάση Α πυρόστακτο για οικιακό θέατρο στούντιο Γραφείο & ξενοδοχείο
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Περιβαλλοντικά φιλικά Acupanel Slat Wall Soundproof Veneer Wood Slat Acoustic Wall Panels (Παράθυρα ακουστικού ξύλου)
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονη ακουστική ξύλινη επιφάνεια φινίρισμα Akupanel PET ηχομόνωση για ξενοδοχείο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
21mm Akupanel Σύγχρονο στυλ ξύλινο ακουστικό πάνελ MDF ηχομόνωτο ξενοδοχεία σαλόνια φινέρισμα τοίχωμα πάνελ
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400 mm x 605 mm/προσαρμογή |
| Δάχος: | 21mm/11mm/13mm |


