Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
Ακουστικός ΠΕΤ ηχοσυλλέκτης τοίχος ηχομόνωση ηχητικός πίνακας
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Υψηλής ποιότητας 3D Wood Veneer MDF Wave Wall Panel Ευέλικτο Κουροδέμα Γόνατος για Ακουστική Διακόσμηση
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Πρωταθλήματα 3D Wood Veneer Flexible Curved MDF Wave Panel για ακουστική διακόσμηση τοίχου
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
DIY Ηξάγωνο Πολυεστέρα Φύλλα Ακουστικό Πίνακα Διακόσμηση τοίχου
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Ακουστικός ήχος ξύλινα τοιχώματα με προσαρμοσμένο πάχος και βαθμό προστασίας του περιβάλλοντος E0
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Πίνακες ακουστικής ηχομόνωσης από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Πίνακες ακουστικής μόνωσης από ίνες πολυεστέρα PET
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 2420*1220*9/12mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονο ηχητικό ακουστικό πάνελ PET ξύλινες πλάκες MDF φινέρισμα ηχομόνωτο τοίχωμα
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |
3D ακουστικά ξύλινα πάνελ Πίνακες απορρόφησης ήχου
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
3D ακουστικές τοιχογραφικές πλάκες Χρώμα προσαρμοσμένο Μέγεθος 21/11/13mm
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |


