Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
21mm Akupanel Σύγχρονο στυλ ξύλινο ακουστικό πάνελ MDF ηχομόνωτο ξενοδοχεία σαλόνια φινέρισμα τοίχωμα πάνελ
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400 mm x 605 mm/προσαρμογή |
| Δάχος: | 21mm/11mm/13mm |
Σύγχρονο σπίτι ξενοδοχείο γραφείο 3D εξαγωνικό ακουστικό πάνελ ηχομόνωτο τοίχωμα πάνελ για κινηματογράφους
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Διαμέρισμα Διακόσμηση σπιτιού ξύλινο ακουστικό 3D τοίχωμα για ηχομόνωση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |
PET ξύλινες σχιστόλιθους ακουστικών οθόνων για διακόσμηση υπνοδωματίου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ελαφρύ υφασματικό ακουστικό πάνελ οικολογικά φιλικό πυρόσβεση Β1
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα υφάσματος: | Διαφορετικά |
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Ανώτερη απορρόφηση ήχου, ανθεκτική στη φωτιά, θερμική μόνωση, ανθεκτική στη υγρασία, αντιβακτηριακό |
Ακουστική μόνωση ξύλινα πάνελ DIY φιλική εγκατάσταση Προσαρμοσμένα μεγέθη διαθέσιμα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικές επιφάνειες από ξύλο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικά πλαίσια από ξύλο για τοίχους
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονο εσωτερικό ξύλινο ακουπαναλί γκρίζα βελανιδιά ακουστική ξύλινη πλάκα τοίχων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένα ηχητικά πάνελ από στερεό ξύλο MDF με σύγχρονο ξύλινο σχιστόλιθο Ηχητικά με φινίρισμα ξενοδοχεία στούντιο γυμναστήρια αίθουσες
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


