Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
Προσαρμοσμένα σύγχρονα ηχομόνωση 3D ακουστικά πάνελ για την οπτική βελτίωση του ξενοδοχείου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Akupanel Custom ξύλινα ηχομονωτικά πάνελ χωρίς προσπάθεια εγκατάσταση για βέλτιστη μείωση του θορύβου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικής πλακέτας από ξύλο PET MDF Φανέλα Σύγχρονο ηχομόνωτο ακουστικό τοίχωμα
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |
Γραμμικό ξύλινο ηχομόνωτο πάνελ για τοίχο οροφής γραφείου με γρήγορη εγκατάσταση
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400x600x21 χιλιοστά |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Πίνακες ακουστικού τοιχώματος για διακόσμηση PET Hexagon
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
60 * 60cm Custom Fit Akupanel ξύλινα ηχομονωμένα πάνελ απλή εγκατάσταση για ακουστική αριστεία
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικές πλάκες για τοίχους απλή ρύθμιση Προσωποποιημένη ακουστική
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Χρωματιστά επίπεδα ακουστικά πάνελ PET πυρόσβεση Πίνακες ηχομόνωσης στούντιο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Στρογγυλοί πίνακες ηχομόνωσης από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πυροσβεστικό Εξαγωνικό Ακουστικό Πίνακα Ακοστικό Πίνακα Για Γραφείο Ξενοδοχείο Διαμέρισμα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


