Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
Έλεγχος θορύβου Σύγχρονη ακουστική θόρυβος οροφής Ελαφρύ βάρος Πίνακες από υαλωσίνες Ηχομόνωση
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Ένα είδος ξύλινης ηχομόνωσης με πολλαπλά μεγέθη που είναι διαθέσιμα για προσαρμογή και εξαιρετικό αποτέλεσμα απορρόφησης ήχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονα εσωτερικά ακουστικά τοιχογραφικά πάνελ για ξενοδοχεία
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |
Εργοστασιακή Χονδρική Πώληση Ηχομονωτικών Ακουστικών Ξύλινων Πάνελ Acupanel Veneer MDF PET Πηχάκια Ακουστικά Πάνελ
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένα υφασματικά τυλιγμένα ακουστικά πάνελ 1200x600mm Απορρόφηση ήχου
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
|---|---|
| Λειτουργία: | Υψηλή απορρόφηση ήχου |
| Επιλογές κάλυψης υφάσματος: | 36 |
Ακουστικές οθόνες ακουστικών οθόνων
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικής στεφανουργίας PET για ηχομόνωση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Εύκολη εγκατάσταση Akupanel ξύλινα τείχη με ειδική ηχομόνωση με ανώτερη απορρόφηση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ακουστικοί τοίχοι από ξύλο Ηχομόνωση εσωτερική διακόσμηση για το σπίτι ή το διαμέρισμα
| Όνομα προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ ξύλινης πλακέτας για τοίχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Techwood |
Εσωτερικά ξύλινα ακουστικά πάνελ από MDF για ηχομόνωση τοίχων και οροφών
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |


