Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
Ακουστικές ξύλινες πλάκες Φανίρισμα ηχομόνωση
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Ηχομόνωση τοίχου PET Ακουστικοί πίνακες υψηλής πυκνότητας ηχητική θωρακιστική πίνακες τετράγωνο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Σχήμα: | Ακρογωνικό/προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο 1200x600mm υφασματικό ακουστικό πάνελ Απορρόφηση ήχου Ανθεκτικό στη φωτιά
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλακες γυαλιού, ίνες πολυεστέρα |
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
Οροφή ξενοδοχείων κινηματογράφου Ακουστικό πάνελ Πυροσβεστική διακόσμηση τοίχων Ακοστική οροφή Πίνακες υαλοειδούς
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Εσωτερικοί ακουστικοί πίνακες ακουστικής συσκευής ηχομόνωση Γραφείο Ακουστικοί πίνακες τοίχων ξύλου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικού τοιχώματος 9mm 12mm PET Feelt Πίνακες εσωτερικής ηχομόνωσης
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm |
Επεξεργασμένη επιφάνεια απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Material: | 100% Polyester fiber |
|---|---|
| Size&Shape: | Customized |
| Thickness: | 9/12mm, other thickness |
Πίνακες ακουστικής απορρόφησης ήχου PET Εκτυπωμένα εσωτερικά διακοσμητικά ηχομόνωτα τοιχώματα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμοσμένη εικόνα: | Χρειάζομαι την εικόνα υψηλής ευκρίνειας. |
9mm PET τετραγωνικά ακουστικά πάνελ ηχομόνωση felt ακουστικά πάνελ τοίχου για το γραφείο σπίτι
| Αντιφλεγμονώδη: | Καμία/B1/A1 |
|---|---|
| χαρακτηριστικό: | Ιδιαίτερα αποτελεσματική υγιής απορρόφηση |
| Διακοσμητικές επιλογές: | 36 χρώματα |
Έκταγωνικό Πίνακα Ακουστικού Πολυεστέρα Φυτικών ινών Πίνακες τοίχων Διακόσμηση εσωτερικού
| Material: | PET+Wood Veneer |
|---|---|
| Color: | Natural Wood Color/Printing |
| Size: | Customized |


