Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
Υψηλής πυκνότητας οικιακές ακουστικές πλακέτες οροφής
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Ακουστική ακουστική λύση
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Οικιακό Θέατρο Ηχομόνωση Ακουστική Πίνακες τοίχου
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Σύγχρονα οικολογικά φιλικά PET ακουστικά πάνελ Διπλά στρώματα πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
9mm 12mm Polyester Fiber PET Ακουστικές τοίχοι και ταβάνια ηχομόνωση για το σπίτι θέατρο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονα 3D πλαίσια από ίνες μεσαίας πυκνότητας από στερεό ξύλο τοίχοι και οροφές ηχοασπρούμενα πάνελ, μεγάλα ηχοασπρούμενα πάνελ, που χρησιμοποιούνται για τα πάνελ απορρόφησης ήχου των διαμερισμάτων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία στο περιβάλλον: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Αίθουσα συνεδριάσεων ξύλινα πίνακες υδροχλωρίνης ξύλινα πίνακες υδροχλωρίνης
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ηχομόνωση Akupanel Μαύρη βελανιδιά Ακουστικές πλάκες τοίχου για εσωτερική διακόσμηση τοίχων
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Ηχομόνωση Ακουστικά πάνελ ξύλινες πλάκες ξύλινη βελανιδιά
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
Προσαρμόσιμα πλαίσια υλικού με ακουστική απορρόφή
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |


