Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ custom modern soundproofing panels ] αγώνας 188 προϊόντα.
Ευέλικτο ξύλινο πάνελ Ακουστικά πάνελ για τοίχο αίθουσας εστιατορίου
| Material: | Veneer+MDF+PET |
|---|---|
| Standard Height: | 2400/1200/600mm, other size |
| Thickness: | 11/13mm, other thickness |
Πίνακες ακουστικών πλακών PET Αισόστεροι Πίνακες τείχους ακουστικού felt για γραφεία και σπίτια
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ηχομονωτική βελανιδιακή ακουστική επιφάνεια τοίχου εσωτερική διακόσμηση με συντελεστή απορρόφησης ήχου 0,86-0.95
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Εμπορεύματα εσωτερικής διακόσμησης χονδρικής πώλησης
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακες ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Πίνακες ήχου για τοίχους από ίνες πολυεστέρα
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |
Ηχομόνωση 9mm PET felt ακουστικά πάνελ ακουστικό εξάγωνο για τοίχους και διακόσμηση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |
Επένδυση MDF PET Ακουστικά Ξύλινα Πάνελ Προηγμένη Ακουστική Μηχανική Για Μείωση Θορύβου Έλεγχος Αντήχησης
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |
|---|---|
| Περιβαλλοντικά φιλικά και ανθεκτικά κτίρια: | Κατασκευασμένο από βιώσιμα υλικά για μακροχρόνια αντοχή |
| χρήση: | Ηχομόνωση |
Ακουστικές τοιχοφάρμες PVC Φανίρισμα MDF PET Ηχομόνωση
| Application: | Home/Conference room/Theater |
|---|---|
| Environmental Protection: | Grade E0 |
| Size: | 2400 x 605mm/ Customized |
Ηχητικά πίνακα τοίχων από ίνες πολυεστέρα και ηχητικά πάνελ από ξύλο
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
| Μέγεθος: | 600*600mm/ Προσαρμοσμένο |


