Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ square acoustic panels custom ] αγώνας 142 προϊόντα.
Πίνακες ακουστικής ινών πολυεστέρα τετράγωνοι Πίνακας τοίχου αμβλύνσεως ήχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικής ακύρωσης θορύβου PET Πίνακα τοίχου απορρόφησης ήχου φιλτού 1650gm 1800gm
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ηχομόνωση 3D ακουστικές τοιχοφάρμες υφάσματος τυλιγμένο με γυάλινες ίνες ηχοασπρούμενο πάνελ
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Αυτοκόλλητες ηχοασφαλείς τοίχους από ίνες πολυεστέρα σε έξιγωνο σχήμα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Σχήμα: | Ορθογώνιο/Στρογγυλό/Εξαγώνιο/Εξατομικευμένο |
1220*2440mm Προσαρμόσιμο Παραμορφωμένο Υλικό από Ίνες Πολυεστέρα Ηχοαπορροφητικό Πάνελ 48 διαφορετικά χρώματα, εξαιρετικό αποτέλεσμα ηχοαπορρόφησης, εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Ακουστική μόνωση από βαμβάκι από γυάλινες ίνες - Εξαιρετική ηχομόνωση, ασφαλής και βολική
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
ROHS ISO πιστοποιημένο Ακουστικό ξύλινο πίνακες Slat Απορρόφηση ήχου Προσαρμοσμένη
| Κύρια χαρακτηριστικά: | Ανώτερη απορρόφηση ήχου, ανθεκτική στη φωτιά, θερμική μόνωση, ανθεκτική στη υγρασία, αντιβακτηριακό |
|---|---|
| Επιλογές κάλυψης υφάσματος: | 36 |
| μέγεθος: | 1200*600mm/προσαρμοσμένο |
Πίνακες ακουστικών τετράγωνων από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Πίνακες ακουστικού τοιχώματος 9mm 12mm PET Feelt Πίνακες εσωτερικής ηχομόνωσης
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm |
Πίνακες ακουστικής διακοσμητικής ηχομόνωσης PET Πίνακες τοίχου απορρόφησης ήχου
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


