Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ square acoustic panels custom ] αγώνας 142 προϊόντα.
Ηχομόνωση τοίχου PET Ακουστικοί πίνακες υψηλής πυκνότητας ηχητική θωρακιστική πίνακες τετράγωνο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Σχήμα: | Ακρογωνικό/προσαρμοσμένο |
9mm 12mm Polyester Fiber PET Ακουστικές τοίχοι και ταβάνια ηχομόνωση για το σπίτι θέατρο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
9mm PET Ηχομόνωση Πίνακες τοίχου Πίνακα ακουστικής απορρόφησης ήχου από πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ανακυκλωμένο PET |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α |
| Μέγεθος: | 2420*1220mm, προσαρμοσμένο |
Διακοσμητικά ακουστικά εξαγωνικά πάνελ από ίνες πολυεστέρα για τοίχους
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Εμπορικοί χώροι: | Σε γραφεία, αίθουσες συνεδριάσεων, εστιατόρια και καφετέριες, αυτά τα πάνελ μειώνουν τον θόρυβο και |
Εξαγωνικά πλαίσια οικιακής διακόσμησης εσωτερικών χώρων
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Υφασματικό κύμα καμπυλωτό ακουστικό τοίχωμα Πίνακες οπτικοακουστικών συστημάτων
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Υφασματικό τυλιγμένο ακουστικό πάνελ εσωτερικό τοίχωμα πάνελ ίνες γυαλιού για κινηματογράφο σπίτι ξενοδοχείο επαγγελματικό έλεγχο ήχου
| Υλικό: | Φύλακες γυαλιού, ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*600mm, 600*300mm ή άλλο μέγεθος |
| πάχος: | 25/30/50 χιλιοστά |
Ηχητικά απορροφητική πλάκα με μαλακό υαλοπίνακα με πυρόστακτη λειτουργία και ηχητική μόνωση άνω του 90%
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Το υλικό PET έχει εξαιρετικές πυράντοχες ιδιότητες. Η μέθοδος εγκατάστασης είναι βολική και επιτρέπει προσαρμοσμένα σχέδια. Είναι επίσης ένα ηχομονωτικό πάνελ που μπορεί να συνδεθεί.
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Ελαφριά παχιά ύφασμα Ακουστικές τοιχοφάρμες Μείωση θορύβου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


