Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ square acoustic panels custom ] αγώνας 142 προϊόντα.
9mm 12mm Ακουστικές πλακέτες από φέλτ PET ηχομόνωση τοίχος διακόσμηση Πίνακα καταγραφής
| Ονομασία: | Πίνακας τοίχου PET απορροφητής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | 36 διαθέσιμα χρώματα |
Υψηλής πυκνότητας υφασματικό ακουστικό πάνελ διακοσμητικό πάνελ απορρόφησης ήχου για θέατρο αίθουσας KTV
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
25mm υαλοπλαστική οροφή ηχητικά πάνελ φέλτου σύννεφο κρεμασμένα φασόλια απορρόφηση ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
DIY Ηξάγωνο Πολυεστέρα Φύλλα Ακουστικό Πίνακα Διακόσμηση τοίχου
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Υψηλό NRC ≥0,85 Πίνακας ακουστικής πολυεστέρας για μείωση θορύβου Ε1 βαθμού χαμηλής φορμαλδεΰδης Πίνακες ακουστικής πολυεστέρας
| Μέγεθος: | 2420*1220mm |
|---|---|
| Πάχος: | 9/12/15 χιλιοστά |
| χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
Πίνακες οθόνης από υφασμάτινη ίνες για επαγγελματικές λύσεις ελέγχου ήχου
| Υλικό: | Φύλακες γυαλιού, ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*600mm, 600*300mm ή άλλο μέγεθος |
| πάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ενσωματωμένα υφάσματα για τοίχους Ακουστικό πίνακα Φυτικό υαλοπίνακα Διακοσμητικά πίνακα απορρόφησης ήχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Περιβαλλοντικά φιλικό ύφασμα ακουστικό πάνελ υφάσματα πολυεστέρα ίνες γυαλιού μαλλί για αίθουσα συνεδριάσεων
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Προσαρμοσμένος κατασκευαστής υφασματικό ακουστικό πάνελ υφασματικών ινών πολυεστέρα τυλιγμένα ηχητικά πάνελ για γυμναστήριο
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Κεραμίδας οροφής από υαλοπλαστική για κατοικίες
| Υλικό: | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| μέγεθος: | 1200*600/Αναπροσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |


