Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ square acoustic panels custom ] αγώνας 142 προϊόντα.
Πίνακες υφάσματος απορροφούντος ήχου για κινηματογράφους Πίνακες διακοσμητικών ηχοπροστατευτικών για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακας απορρόφησης ήχου κατά της σύγκρουσης Πίνακες ηχομόνωσης 25/50mm
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πιστοποίηση SGS MDF Ακουστικό τοίχωμα ηχητικό πάνελ ηχομόνωση για το σπίτι αίθουσα συνεδριάσεων
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Ξύλινα ηχομόνωτα πάνελ που μπορούν να χρησιμοποιηθούν τόσο στην κρεβατοκάμαρα όσο και στο καθιστικό
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Ένα ξύλινο ηχομονωτικό πάνελ κατασκευασμένο από ίνες πολυεστέρα και ξύλινες σανίδες, με ηχομονωτικό αποτέλεσμα που υπερβαίνει το 90%.
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Χρώμα ελαστικού: | Αχλάδι/Ελαστική/Άλλα χρώματα ξύλου |
| Χρώμα PET: | ο Μαύρος/άλλοι |
Γεννητικό ξύλινο ελαστικό φινίρισμα εσωτερική διακόσμηση
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 21/11/13mm/προσαρμοσμένο |
Ηχητική μόνωση ξύλινα ακουστικά λύματα με πραγματική ξύλινη επένδυση και επένδυση MDF PET κατασκευή
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Αδιαμφισβήτητη ποιότητα και χειροτεχνία: | Μελετητικά κατασκευασμένα από υλικά υψηλής ποιότητας με προσοχή στις λεπτομέρειες |
MDF ξύλο Akupanel Sound Proof Σχεδιασμός που τραβάει το μάτι σε χρώμα Walnut Oak Veneer
| Προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Ακουστικό Πίνακα Ακουστικού Πίνακα ξύλου Ακουστικό Πίνακα ξύλου Σύγχρονο εσωτερικό Ακουστικό Διακόσμ |
| Αποτελεσματικός έλεγχος θορύβου: | Αυτά τα πάνελ έχουν σχεδιαστεί για να απορροφούν τον ήχο και να ελαχιστοποιούν τις ηχώ, δημιουργώντα |
Γλυκό σχεδιασμό σχιστόλιθου ξύλινο ακουπανέλ για τεχνολογία αιχμής στην μείωση του θορύβου
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |
|---|---|
| Επιλογές προσαρμογής: | Ποικιλία σχημάτων, μεγεθών και τελειών που είναι διαθέσιμα για προσαρμογή |
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
Προσαρμόσιμη επιφάνεια απορρόφησης ήχου από ύφασμα από ίνες πολυεστέρα Α1 / Β1
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |


