Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ square acoustic panels custom ] αγώνας 142 προϊόντα.
Χρωματιστά επίπεδα ακουστικά πάνελ PET πυρόσβεση Πίνακες ηχομόνωσης στούντιο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Τέχνη ΠΕΤ ΠΟΥΛΙΕΣΤΡΙΚΗ ΦΙΜΕΡΑ Πίνακα απορρόφησης ήχου Ακουστικός πίνακας 1650gm 1800gm
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Εξαγωνικά πολύχρωμα ακουστικά πάνελ PET ξύλινη μόνωση ηχητικού πίνακα για το ταβάνι
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονο ξενοδοχείο ηχητικό ακουστικό πάνελ Πίνακα απορρόφησης ήχου από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ηχομόνωση 9mm PET felt ακουστικά πάνελ ακουστικό εξάγωνο για τοίχους και διακόσμηση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Διακοσμητικές επιλογές: | Πλούσιο και πολύχρωμο, διαφορετικό χρώμα επιφάνειας διακοσμητικό ύφασμα για επιλογή |
Προηγμένη μηχανική ξύλινα πλακάκια ακουστικά πάνελ ελαφρύ βάρος κατασκευή μείωση θορύβου
| προστασία του περιβάλλοντος: | Τάξη Ε0 |
|---|---|
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
Υψηλής πυκνότητας ακουστικά πάνελ Ηχομόνωση Φώτισμα Στυλάτο σχέδιο σχεδιασμό Πυροσβεστικό τοίχο διακόσμηση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
| Μέγεθος: | 2420*1220/1200*600mm, άλλο μέγεθος |
Πίνακα ακουστικής ινών πολυεστέρα 9mm Eco Friendly PET
| Ονομασία: | Πίνακας τοίχου PET απορροφητής ήχου |
|---|---|
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
| Χρώμα: | Επιλέξτε από το χρώμα μας |
Οικιακό Θέατρο Υφασματικό Ακουστικό Πίνακα 25mm / 50mm Υφασματικά Καλυμμένα Ακουστικά Πίνακα
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακες ακουστικής συσκευής για οικιακό θέατρο
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |


