Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ square acoustic panels custom ] αγώνας 142 προϊόντα.
Ακουστική απορρόφηση ήχου DIY PET Ακουστικό τοίχωμα Πίνακα ηχομόνωση Polyester ίνες για το σινεμά Γραφείο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Χρώμα: | 36 επιλογές, επιλέξτε από το χρωματικό μας διάγραμμα |
| Μέγεθος: | 2420*1220/1200*600mm, άλλο μέγεθος |
Πίνακες απαλής ξύλινης ακουστικής αντοχής για θέατρο αίθουσας συνεδριάσεων
| Πάχος: | 21/11/13mm/προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Sound Absorption Coefficient: | 0.86-0.95 |
| Αδιαμφισβήτητη ποιότητα και χειροτεχνία: | Μελετητικά κατασκευασμένα από υλικά υψηλής ποιότητας με προσοχή στις λεπτομέρειες |
Πίνακες διαχωρισμού ακουστικών δωματίων από πολυεστέρα Φιλτερίνη ΠΕΤ Φορητά ηχομόνωτα διαχωριστικά τείχη γραφείων
| Υλικό: | ανακυκλωμένο κατοικίδιο ζώο |
|---|---|
| Αξιολόγηση πυρός: | Καμία/Τάξη Α/Τάξη Β |
| μέγεθος: | 2420*1220mm |
Κινηματογράφος ξενοδοχείο υφάσματα τυλιγμένα με υαλοειδή πάνελ ηχομόνωση διακοσμητικό ακουστικό τοίχωμα
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
DIY ορθογώνιο και εξάγωνο ακουστικό τοίχωμα για διακόσμηση σπιτιού
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Υφάσματα περιτυλιγμένα με PET Ακουστικές τοιχοφάρμες ξενοδοχείο
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Επένδυση MDF PET Ακουστικά Ξύλινα Πάνελ Προηγμένη Ακουστική Μηχανική Για Μείωση Θορύβου Έλεγχος Αντήχησης
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |
|---|---|
| Περιβαλλοντικά φιλικά και ανθεκτικά κτίρια: | Κατασκευασμένο από βιώσιμα υλικά για μακροχρόνια αντοχή |
| χρήση: | Ηχομόνωση |
Ακουστικό Πάνελ PET: Ελαφρύ και ανθεκτικό, απευθείας από το εργοστάσιο με εξαιρετική ποιότητα
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Φιλτοπετρώματα για τοίχους Πυροσβεστικά υφάσματα Ακουστικά τοίχοι
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |
Χονδρικός προμηθευτής Εξάγωνη Πλάκα Απορρόφησης Ήχου PET
| Material: | 100% Polyester Fiber |
|---|---|
| Service: | OEM/ODM |
| Color: | 36 Options |


