Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ square acoustic panels custom ] αγώνας 142 προϊόντα.
Σύγχρονη ακουστική τρισδιάστατη ακουστική τοιχογραφική επιφάνεια PET με καλλιτεχνικά σχήματα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Ανακυκλωμένα πλαίσια ακουστικού felt PET Πίνακα απορρόφησης ήχου Πίνακα απορρόφησης οροφής τοίχου
| Material: | 100% Recycled PET |
|---|---|
| Size: | 2400*600mm, customized |
| Δάχος: | 12 mm, άλλα πάχους |
Ελαφριά διακοσμητικά ακουστικά ηχητικά πάνελ Ηχομόνωτο ύφασμα περιτυλιγμένα ηχητικά πάνελ τοίχου
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
9mm πλακάκια από ακουστικές ίνες πολυεστέρα για κατοικίδια ζώα για γραφείο και αίθουσα συνεδριάσεων
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Σύγχρονα ΠΕΤ Ακουστικά Πίνακες Τείχους Φιλτού Απορρόφηση ήχου για εσωτερικό σχεδιασμό
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Εμπορικοί χώροι Δασικοί ακουστικοί τοίχοι
| Εφαρμογή: | Αρχική/Σύνοδος/Θέατρο |
|---|---|
| Εύκολη εγκατάσταση: | Ελαφριά κατασκευή και φιλικό προς τον χρήστη σύστημα εγκατάστασης |
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |
Υψηλής πυκνότητας ύφασμα τυλιγμένο 25mm felt ακουστικό ηχοασπρούμενο τοίχωμα για κινηματογράφο
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Υψηλής πυκνότητας ύφασμα τυλιγμένα ηχητικά πάνελ ηχητική μόνωση για τοίχους
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Ελαφριά υφάσματα τυλιγμένα ακουστικά τοίχωμα υφάσματα υαλοπλαστικής ηχομόνωσης
| Υλικό: | Φύλλα γυαλιού, πολυεστέρα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Πίνακας τοίχου απορροφητικός ήχου από ίνες πολυεστέρα ηχητική μόνωση PET υφάσματος ηχητική μόνωση
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


