Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic panel for home theater ] αγώνας 279 προϊόντα.
2400 x 600 ξύλινο ηχομόνωτο ακουστικό τοίχωμα 3D μοντέλο εσωτερικής τοιχοποιίας για το σπίτι
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Σύγχρονη ξύλινη σχιστόλιθο ακουστικό τοίχο με Eco PET felt υποστήριξη και ηχητική απορρόφηση
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
Προσαρμόσιμα Πίνακες Κύκλων MDF 3D Wood Veneer - Δυνατά να λυγίζουν, σγουρά και εξαιρετικά για ακουστικό σχεδιασμό
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Βόρειος ακουστικός ξύλινος πίνακας πλακέτων ακουστικός ξύλινος πίνακας για την διακόσμηση τοίχων
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |
10 X 10 Ακουστικά ξύλινα τοίχια δείγματα καπνού βελανιδιάς ακουπανέλ μικρά δείγματα για εσωτερική διακόσμηση τοίχου
| Ονομασία του προϊόντος: | Δείγματα ακουστικών πάνελ από ξύλινη πλάκα |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Υλικό ελαστικού: | Τεχνολογικό ξύλο, PVC, φυσικό ξύλο |
11mm 13mm 21mm Ηχομόνωση ξύλινο Akupanel Φυσική βελανιδιά ακουστική Slat ξύλινο τοίχωμα
| Χρώμα: | Φυσικό χρώμα ξύλου |
|---|---|
| πακέτο: | Καρτόνι |
| μέγεθος: | 2400 mm x 605 mm |
Υψηλής ποιότητας 3D Wood Veneer MDF Wave Wall Panel Ευέλικτο Κουροδέμα Γόνατος για Ακουστική Διακόσμηση
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 11/13 mm, άλλα πάχους |
Αρχιτεκτονικό ξύλινο ακουστικό πίνακα με πυρόστακτο και υγρασία
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400x600mm, προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Υλικό ελαστικού: | Τεχνολογικό ξύλο, PVC, φυσικό ξύλο |
3D ξύλο και MDF Slat Wave Board διακοσμητικό ευέλικτο σγουρό καμπυλωτό καμπυλωτό σχιστόλιθο ακουστικό τοίχο
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό ύψος: | 2400/1200/600mm, άλλα μεγέθη |
| Δάχος: | 15/13 mm, άλλα πάχους |
Πίνακα απορρόφησης ήχου ξύλινης λωρίδας για το στούντιο διαμέρισμα τοίχος διακόσμηση φινίρισμα MDF φόντο ηχομόνωση πλέγμα
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Υλικό ελαστικού: | Ξύλο, PVC |


