Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic panel for home theater ] αγώνας 279 προϊόντα.
Ακουστικό Πάνελ Τοίχου Σχεδιασμού Ξύλινων Πηχών Προσαρμοσμένο Χρώμα 240 X 60cm Χονδρική Πώληση Εργοστασίου
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πίνακα ξύλινης σχιστόλιθου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
| Μέγεθος: | 2400x605 χιλ. |
21 mm εσωτερικό ακουστικό ξύλινο πλάνο με θορυβώδεις πλάκες
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |
Ακουπανέλ 240 X 60 cm Διακοσμητικό τοίχος σπιτιού ξύλο Σχιστόλιθο Απορροφητικό ήχου
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Καπλαμάς+MDF+Πολυεστερικές ίνες |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |
1220*2440mm Προσαρμόσιμο Παραμορφωμένο Υλικό από Ίνες Πολυεστέρα Ηχοαπορροφητικό Πάνελ 48 διαφορετικά χρώματα, εξαιρετικό αποτέλεσμα ηχοαπορρόφησης, εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Ακουστική μόνωση από βαμβάκι από γυάλινες ίνες - Εξαιρετική ηχομόνωση, ασφαλής και βολική
| Ελαστικότητα: | ΕΝΑ |
|---|---|
| Χρώμα: | Διάφορα διαθέσιμα χρώματα |
| Υλικό: | PET+MDF |
Ηχοαπορροφητική πλάκα από ίνες πολυεστέρα, ηχομονωτικό υλικό, στούντιο ηχογράφησης, επιβραδυντικό φλόγας τσόχα πολυεστέρα, οροφή, πάνελ τοίχου
| Στυλ σχεδιασμού: | Σύγχρονος |
|---|---|
| Τύπος άκρου: | Λοξός |
| Μέγεθος πάνελ: | 2400*400mm/2400*520mm/2400*600mm |
Ηχητικά υφάσματα που εξαρτώνται από τον θόρυβο
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος & Σχήμα: | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 9/12 mm, άλλα πάχους |
Γειτονική επιφάνεια απορρόφησης ήχου Η απόλυτη λύση για την οικιακή αίθουσα συνεδριάσεων και το θέατρο Επαγγελματικά αποτελέσματα εγγυημένα
| Κατηγορία προϊόντων: | Ακουπανέλ |
|---|---|
| μέγεθος: | 2400 x 605mm/ Προσαρμοσμένο |
| Δάχος: | 21 mm, άλλα πάχους |
Πίνακας ακουστικού πολυεστέρα για εσωτερικούς χώρους Πίνακες απορρόφησης ήχου PET Hexagon για σχολική βιβλιοθήκη
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |
Στρογγυλοί πίνακες ηχομόνωσης από ίνες πολυεστέρα
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | 36 Επιλογές |


