Όλα τα Προϊόντα
-
ΦρέντερικΕίμαστε ευγνώμονες για τη συνεργασία και ανυπομονούμε να δημιουργήσουμε περισσότερη αξία μαζί στο μέλλον!
λέξεις-κλειδιά [ pet acoustic panel for home theater ] αγώνας 279 προϊόντα.
21mm ξύλινο πίνακα ακουστικής πλακέτας με PET και φινέρισμα για το γραφείο στο σπίτι
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 2400*605 |
| Δάχος: | 21mm/11mm/13mm |
Θερμικής Μεταφοράς Εξατομικευμένα Ακουστικά Πάνελ PET Εκτύπωσης Υψηλής Ευκρίνειας Ακουστικά Πάνελ Παγκόσμιας Εφοδιαστικής Αλυσίδας
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Προσαρμοσμένη εικόνα: | Χρειάζομαι την εικόνα υψηλής ευκρίνειας. |
Σύγχρονο οικολογικά φιλικό PET τοίχωμα για το ξενοδοχείο διακόσμηση ηχομόνωση υγρασία για το υπνοδωμάτιο σαλόνι γραφικό
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Σύγχρονο σχεδιασμό διπλά στρώματα πολυεστέρας ινών ακουστικού τοίχου ηχομόνωση διακοσμητικά πλακάκια PET για ξενοδοχεία
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Υφάσματα περιτυλιγμένα με PET Ακουστικές τοιχοφάρμες ξενοδοχείο
| Material: | Fiberglass,Polyester fiber |
|---|---|
| Standard Size: | 1200*605mm, other size |
| Thickness: | 25/50mm, other thickness |
Σύγχρονα ακουστικά πάνελ 60*60CM 6 PCS Διακοσμητικά ηχητικά πάνελ τοίχου για εγγραφές ξενοδοχείων & χρήση γραφείου στο σπίτι
| Υλικό: | 100% ίνα πολυεστέρας |
|---|---|
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ: | OEM/ODM |
| Χρώμα: | 36 επιλογές |
Κινηματογράφος KTV υφασματικό ακουστικό πάνελ Αντισυγκρούσεις διακοσμητικά ηχοασπρούμενα τοίχωμα
| Υλικό: | fiberglass+fabric |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 1200*605mm, άλλο μέγεθος |
| Δάχος: | 25/50 mm, άλλα πάχους |
Διακοσμητικά ακουστικά εξαγωνικά πάνελ από ίνες πολυεστέρα για τοίχους
| Υλικό: | 100% ίνες πολυεστέρα |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Εμπορικοί χώροι: | Σε γραφεία, αίθουσες συνεδριάσεων, εστιατόρια και καφετέριες, αυτά τα πάνελ μειώνουν τον θόρυβο και |
Πίνακες ακουστικής πλακέτας από ξύλο PET MDF Φανέλα Σύγχρονο ηχομόνωτο ακουστικό τοίχωμα
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα, μελαμίνη, PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | Καρύδια/Χασίς/Άλλα |
| μέγεθος: | 2400/1200*605mm, προσαρμοσμένο |
Ξύλινα Ακουστικά Πάνελ Τοίχου Premium για Οικιακή Χρήση και Επαγγελματικούς Χώρους
| Ονομασία του προϊόντος: | Ακουστικό πάνελ από ξύλινη πλάκα για τοίχο γραφείου |
|---|---|
| Υλικό: | Φανίρισμα+MDF+PET baseboard |
| Καπλαμάς: | Τεχνικό ξύλο, με κομμένο χρώμα |


